czwartek, 2 października 2014

Wciąż, niezmiennie i na zabój jestem zakochana we wzorach Alany Dakos...

Tym razem na drutach zagościł sweterek "kapturzasty".
Wzór pochodzi z drugiej części cudownej książki Alany Dakos Botanical Knits

Mimo, że opis jest dostępny jedynie w języku angielskim, to mi (osobie bardzo opornej na przyswojenie jakiegokolwiek j. obcego ;) ) nie sprawił problemu ;)7 komentarzy:

 1. trafiłam na Twój blog przypadkiem, poszukując na maraciakach informacji o stillowej tunice, a teraz żałuję, że nie widziałam wcześniej tych cudności, min. tego sweterka. Pozostaję w zachwycie, podziwiam umiejętności i pozostaje stałym oglądaczem Twych dzieł, pozdr.

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziękuję Ci bardzo.
  Skoro znasz maranciaki, to zapraszam serdecznie do działu drutowego - właśnie zaczęliśmy dziergać wspólnie kolejny bardzo fajny sweterek.

  OdpowiedzUsuń
 3. hihi,ja też trafiłam na tego bloga przypadkiem,poprzez szukanie właśnie hmmmtadam,skierowana na maranciaki a potem tu,chciałam napisać do Ciebie ,ale kontaktu nie widzę,wiem specjalnie :o).Pięknie dziergasz,ja pikuś jestem :o(Nie mam konta na maranciakach,ja się tam połapać nie mogę :o)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kontakt już uzupełniony - na głównej stronie :)
   Dziergam - co prawda z przerwami - już jakieś 30 lat ;) - dosyć wcześnie zaczęłam :). Chyba wcześniej umiałam robić na drutach niż pisać :) Ale nowe techniki poznałam niedawno. Kadży zaczyna od oczek prawych i lewych, więc powodzenia :)

   Usuń
 4. Dziękuję serdecznie za adresik :o)Dzisiaj to kolejny uśmiech losu :o)

  OdpowiedzUsuń
 5. Piękny sweterek :) Jak wszystkie inne zresztą. Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń